2-ložnicový apartmán – Málaga, Costa del Sol – Solana Village
410.000.00 €
Popis
Skvělá investiční příležitost s výnosem 10% ročně.
Rezidence se buduje na vrcholu kopce s výhledem na golfové hřiště Europa, na fantastickém místě, které nabízí panoramatické výhledy na golf a u některých apartmánů i na moře.
Všechny apartmány jsou orientovány na východ nebo jih, což znamená, že si po celý den užívají dostatek denního světla.
Solana Village se nachází v blízkosti klubovny a hotelu & spa, kde mohou majitelé nemovitostí využívat výhody a slevy díky Privilege card.
Projekt doplňuje stávající nabídku apartmánů a řadových domů v La Cala Golf Resort. Je ideální jak pro rodiny hledající rekreační bydlení, tak pro investory, kteří hledají nemovitost k pronájmu během letní sezóny s dobrým výnosem.
Projekt je rozdělen na dvě samostatné části se 105 a 90 apartmány, které jsou začleněny do jednotného architektonického konceptu.
Apartmány v první linii u golfového hřiště se nacházejí blízko hotelu, klubovny, sportovní zóny a SPA.
První fáze, Solana Village I, je již ve výstavbě a zahrnuje 48 apartmánů v pěti třípatrových budovách.
Všechny apartmány mají velké terasy s proskleným zábradlím, které umožňuje plně si vychutnat nádherný výhled na golfové hřiště.
Apartmány v přízemí mají navíc soukromé zahrady s výhledem na bazén, resortní zeleň a okolní golfové hřiště.
Dispozice je moderní, založená na konceptu „total living“, který maximálně využívá veškerý prostor, s prostorným obývacím pokojem propojeným s terasou velkými okny.
Domy jsou plně vybavené – vestavěné skříně, klimatizace, vybavená kuchyň se spotřebiči, balíček LED osvětlení a kompletně zařízené koupelny se skříňkou, zrcadlem a sprchovým koutem.
K dispozici je také balíček doplňků pro personalizaci vašeho domova.
Rezidence je uzavřená a zabezpečená, s různými možnostmi parkování – venkovním i krytým.
K dispozici je bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a společné zahrady s výhledem do údolí.
Ceny od 410 000 EUR.
Solana Village P:
• 2 ložnice od 80,5 m², 3 ložnice od 101,9 m²
• Fáze 2: orientace na jih a západ
• Venkovní parkování
• Společné prostory a výhledy na golf
Solana Village G:
• 2 ložnice od 88,9 m², 3 ložnice od 106,9 m²
• Fáze 1 & 2: orientace na jihovýchod; fáze 3: orientace na sever
• Podzemní parkování a sklad
• První linie u golfového hřiště s výhledy
Termíny předání:
• Fáze 1: září 2024 – vyprodáno
• Fáze 2: květen 2025 (budovy 1 & 2) – vyprodáno
Aktuálně v prodeji:
• květen 2026 (budovy 13 & 14)
• říjen 2026 (budovy 15, 17 & 18)
Vybavení
- Výhled na moře
- Výtah
- Garáž
- Plně vybaveno
- Terasa
- Zahrada
- Balkon
- Vyhřívaný bazén
- Klimatizace
Video
Poloha
Kontakt na makléře

Aneta Kačerová
Poptávkový formulář
Další nemovitosti

PRONÁJEM: 1-ložnicový apartmán, Kanárské ostrovy – Tenerife, Adeje, Costa Adeje – Caledonia park
Zrekonstruovaný a světlý byt s jednou ložnicí k dlouhodobému pronájmu v Caledonia Park, Costa Adeje. Byt se nachází v rezidenčním komplexu Caledonia

3-ložnicový řadový dům – Kanárské ostrovy – Tenerife – Guía de Isora – Alcalá
Nabízíme k prodeji vynikající řadový dům (adosado) v oblíbené lokalitě Alcalá, s naprosto výjimečnou polohou – pouhých 5 minut od sjezdu na

PRONÁJEM: 1-ložnicový apartmán, Kanárské ostrovy – Tenerife, Adeje, Costa Adeje – Casa de Palmeras
/ měsíc Apartmán k pronájmu Casa de Palmeras se nachází v žádané části Adeje, v apartmánovém komplexu San Eugenio, který je skvělým místem
Získejte svůj vysněný domov na Tenerife
Naše společnost Platinum Canary Vám pomůže získat nemovitost od A po Z.
























